ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא לא רק דרישה חוקית, אלא רשת ביטחון לאי הוודאות של החיים בדרכים.
המסע שלך על הכביש הוא סדרה של רגעים – חלקם מתוכננים, חלקם בלתי צפויים.
בביטוח שושני, אנו מבינים את החשיבות של הגנה עליך, על הנוסעים איתך ועל הרכב שלך בכל נסיעה.

ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא כיסוי הנדרש על פי חוק כדי להפחית סיכונים פוטנציאליים ולהגן על אנשים, עסקים או נכסים. הוא מבטיח שלפעילויות או חפצים ספציפיים יש ביטוח חיוני, מקדם התנהגות אחראית והגנה מפני אירועים בלתי צפויים.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' מגן על יחידים, עסקים או בעלי רכב מפני התחייבויות המשפיעות על צדדים שלישיים. זה מבטיח אחריות פיננסית לנזק או פציעות שנגרמו לאחרים ומקדם אחריות.

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף הוא כיסוי אלקטיבי, מקיף, החורג מהדרישות הבסיסיות, הגנה מפני גניבות, ונדליזם, אסונות טבע ועוד. הוא מספק רמה גבוהה יותר של הגנה, ומציע שקט נפשי מפני סיכונים מגוונים.

שאלות נפוצות - ביטוח רכב

קל לבקש הצעת מחיר! כל מה שעליך לעשות הוא ללחוץ על לחצן הווצאפ באתר והצאט בוט שלנו יפנה אותך לשירות המבוקש, הצוות שלנו יקבל את הפנייה ויצור קשר בהקדם כדי לספק לך הצעת מחיר מותאמת אישית לדרישות הספציפיות שלך.

ב- שושני סוכנות לביטוח, אנחנו מבינים שהגשת תביעה יכולה להיות תקופה מלחיצה. היה סמוך ובטוח, צוות התביעות המנוסה שלנו כאן כדי לסייע לך. אם יתעורר צורך, פשוט פנה אלינו, ואנו נדריך אותך דרך התהליך בשקיפות וביעילות. נטפל בתיעוד הדרוש וגם נדאג לעדכן אותך לאורך התהליך

מספר גורמים משפיעים על פרמיות הביטוח, כולל סוג הכיסוי, סכום הכיסוי, הגיל שלך, מצבך הבריאותי (עבור ביטוח חיים), ערך הנכסים המבוטחים (עבור ביטוח רכוש) והיסטוריית נהיגה (עבור ביטוח רכב). הצוות שלנו יעבוד איתך כדי להבין את הגורמים הללו ולספק את התעריפים האפשריים הטובים ביותר.

בהחלט כן!

אנו מציעים חבילות ביטוח משולבות המאפשרות לך לשלב מספר פוליסות, כגון ביטוח דירה וביטוח רכב, לנוחות נוספת וחיסכון פוטנציאלי בעלויות.

כן, הפרטיות והאבטחה שלך הם בראש סדר העדיפויות שלנו. האתר שלנו משתמש בפרוטוקולי הצפנה סטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על המידע האישי שלך בעת הגשת בקשות או מעורבות בעסקאות מקוונות.

בשושני, ביטוח רכב הוא יותר מפוליסה זו מחויבות לבטיחותך ולבטחונך בדרכים. התהליך שלנו מתחיל בהבנת הרגלי הנהיגה, העדפותיך וצרכיך. לאחר מכן אנו מתאימים פתרון לביטוח רכב המתאים לך נסיבות ייחודיות. החל מאפשרויות כיסוי מקיפות ועד לתהליך תביעה חלק, המטרה שלנו היא להבטיח שאתה נוהג בביטחון,  בידיעה שאתה מוגן בכל צעד וצעד

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר בהתאמה אישית!

נשמח לעמוד לרשותכם : )

פתח צ׳אט
1
Scan the code
שלום לך 👋
איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן