ביטוח משכנתא

בשושני, ביטוח משכנתא עוסק ביותר מסתם הגנה על נכס –
מדובר בשמירה על המורשת שלך.
פתרונות ביטוח המשכנתא שלנו פועלים על ידי מתן תמיכה כלכלית לתשלומי המשכנתא שלך במצבי חיים שונים, ומבטיחים שהיקירים שלך יוכלו לשמור על הביטחון של בית אפילו מול אתגרים בלתי צפויים. ביטוח המשכנתא שלנו נועד להבטיח את ביתך ולהגן על עתיד משפחתך.

הגנה על הון עצמי

הבטח את ההשקעה, הגנה על הון עצמי, אנו מבטיחים את היציבות הפיננסית שלך על ידי שמירה על הנכס שלך ומתן שקט נפשי לעתיד.

יציבות משפחתית

נועד להגן על ביתכם ועל יקיריכם, הכיסוי שלנו מספק ביטחון כלכלי, ומציע שקט נפשי ויציבות לעתיד משפחתכם.

שקט נפשי

במקרה מצער של מצוקה כלכלית או נסיבות בלתי צפויות, ביטוח משכנתא יכול לסייע במניעת עיקול על ידי כיסוי יתרות משכנתא.

בעת הבקשה לקבלת הלוואת משכנתא לצורך רכישת דירה או בית או לצורך שיפוץ נכס קיים. ברוב המקרים מחייב הגוף המלוה לערוך ביטוח משכנתא הכולל ביטוח חיים וביטוח של המבנה. ביטוח החיים מכסה את החזר יתרת ההלוואה למלווה במקרה מוות של הלווה לפני שהסתיימו תשלומי המשכנתא לבנק. ביטוח מבנה מכסה מקרים של נזק פיזי לדירה, כגון נזקי אש, נזקי מים, נזקי טבע, רעידת אדמה.

מרכיבי ביטוח משכנתא

בדרך כלל ביטוח המשכנתא כולל שני סוגי ביטוחים: ביטוח חיים וביטוח מבנה. ביטוח המבנה למשכנתא כולל ביטוח צד ג' וחבות מעבידים.

ביטוח חיים למשכנתא

בדרך כלל, תנאי מוקדם לקבלת הלוואת משכנתא הוא עריכת ביטוח חיים למשכנתא. ביטוח חיים למשכנתא מבטיח שהמלווה יקבל את יתרת סכום ההלוואה שנותרה לתשלום, כפי שהיא מוגדרת בתנאי הפוליסה

במקרה פטירה של אחד או יותר מן הלווים, שהוא מבוטח בביטוח החיים למשכנתא. אם הלווה הוא המפרנס העיקרי במשפחה, אזי ביטוח החיים למשכנתא ממשיך לשלם את תשלומי המשכנתא וזה מהווה הקלה מימונית גדולה ביותר, אפילו קריטית, לבני המשפחה הנותרים בחיים.

ביטוח החיים למשכנתא נחשב ביטוח ריסק בלבד, למקרה מוות, ואינו כולל אלמנט חיסכון, ביטוח זה אינו נועד להחליף ביטוח חיים רגיל, המגן על בטחונה הכלכלי של המשפחה ושמירה על רמת החיים הרגילה שלה, במקרה פטירה חס וחלילה.

ביטוח מבנה למשכנתא

חלק זה של ביטוח משכנתא מתייחס למקרים בהם נגרם נזק פיזי לדירה. חברת הביטוח תישא בהוצאות להשבת המבנה לקדמותו והמבוטח לא יישא בעלויות התיקון הכבדות, אם וכאשר יגרם נזק למבנה המכוסה בפוליסה.
המידע האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. תנאי הפוליסה בלבד הם המחייבים.

שאלות נפוצות - ביטוח משכנתא

בעוד ששניהם מספקים הגנה פיננסית, ביטוח משכנתא תוכנן במיוחד כדי לשלם את יתרת המשכנתא הנותרת במקרה של מות המבוטח, מה שמבטיח שהבית יהיה נקי מחובות עבור המשפחה.

ב- שושני סוכנות לביטוח, אנחנו מבינים שהגשת תביעה יכולה להיות תקופה מלחיצה. היה סמוך ובטוח, צוות התביעות המנוסה שלנו כאן כדי לסייע לך. אם יתעורר צורך, פשוט פנה אלינו, ואנו נדריך אותך דרך התהליך בשקיפות וביעילות. נטפל בתיעוד הדרוש וגם נדאג לעדכן אותך לאורך התהליך

מספר גורמים משפיעים על פרמיות הביטוח, כולל סוג הכיסוי, סכום הכיסוי, הגיל שלך, מצבך הבריאותי וערך הנכסים המבוטחים. הצוות שלנו יעבוד איתך כדי להבין את הגורמים הללו ולספק את התעריפים האפשריים הטובים ביותר.

ביטוח משכנתא הוא בדרך כלל ספציפי לנכס ולהלוואה. אם תעברו, ייתכן שתצטרכו ביטוח משכנתא חדש לנכס החדש.

פוליסות ביטוח משכנתא עשויות להציע גמישות בכיסוי. צור קשר עם סוכנות שושני כדי לדון באפשרויות התאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

קצת על השירות :

בשושני, ביטוח משכנתא הוא מרכיב מרכזי בדרך לבעלות אחראית על דירה.
ביטוח הגנת משכנתא המבטיח ביטחון כלכלי, ביטוח מלווה המציע רשת ביטחון, או הבטחת עסקאות רכוש. פתרונות ביטוח המשכנתא שלנו פועלים להעצמת אנשים ומשפחות בדרכם לבעלות על בית.

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר בהתאמה אישית!

נשמח לעמוד לרשותכם : )

פתח צ׳אט
1
Scan the code
שלום לך 👋
איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן